Hakkımızda

SGK anlaşmalı Diyaliz Merkezlerimize başvuran hastalarımız, özel servis araçlarımız ile adreslerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar adreslerine personellerimiz ve servis araçlarımız tarafınca rahat bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Diyaliz merkezlerimizde yatak ve hasta kapasitesi ile İstanbul’un 6 ayrı noktasında hastalarımızın sağlığını güvence altına almak ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

Gelişmiş ve modern bir sağlık tesisinin sahip olabileceği tüm standartlara sahip özel binalarında, konforlu ve bir ortamda hastalarına hemodiyaliz hizmeti vermektedir.

Hastalarımızın sağlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde önemseyen uzman kadromuz, sorumluluklarının farkında olmak ile beraber, hasta sağlığını ve hemodiyaliz alanındaki gelişmeleri, sürekli ve düzenli güncel eğitim, kongre ve seminerlere katılarak takip etmektedirler.

Hizmetlerimiz

Hasta Mutluluğu

Hemodiyaliz sürecinde hastalarımıza LCD Tv uydu yayını ve sınırsız internet hizmeti sunarak, tedavi boyunca keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Hasta Nakil Aracı

Hemodiyaliz alan hastalarımıza tedavi öncesinde adreslerinden hasta nakil aracı ile alıp tedavi sonrasında yeniden adreslerine ulaştırıyoruz.

Hasta Konforu

Özel diyaliz merkezlerimizde uluslararası standartlara sahip binalarımızla hastalarımıza konforlu ve güvenli bir ortam sağlıyoruz.

Özel Hizmetler

Hastalarımızın tedavi sürecindeki tüm ihtiyaçlarına cevap verdiğimiz gibi özel havalandırma ve su sistemleri sunuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin