SGK Anlaşmamız Mevcuttur.
background

Hemodiyaliz Tedavisi

 
Hemodiyaliz Tedavisi
 

Hemodiyaliz tedavisi böbrek yetersizliği nedeniyle vücuttan atılamayan üre, kreatinin, fosfor gibi maddelerin su ile birlikte vücut dışında yer alan membran ile kandan temizlenmesi uygulamasıdır.

 
Laboratuvar Hizmetleri
 

Hemodiyaliz sürecinde, Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen yönetmeliklere uygun olarak, belirli bir sıraya göre yapılan tıbbi testler, anlaşmalı olduğumuz modern ve yüksek teknolojiye sahip, akredite edilmiş laboratuvarımızda gerçekleştirilmektedir. Laboratuvar sonuçları her ayın ilk haftasında detaylı bir şekilde incelenmekte ve nefrolog ve diyaliz hekimlerimiz tarafından değerlendirilerek, hastalarımızın tedavi planları bu değerlendirmeler doğrultusunda düzenlenmektedir.

 

 

 
Akciğer Filmi ve EKG
 

Elektrokardiyografi (EKG) testi, kalp ritminizi ve elektriksel aktivitesini kaydederek kalp sağlığınızı değerlendirmemize yardımcı olur. Uzmanlarımız, modern EKG cihazlarıyla titizlikle yapılan bu testler sonucunda kalp sağlığınızı yakından takip eder ve herhangi bir olası sorunu erken aşamada tespit ederek tedavi sürecini başlatır. Son teknolojileriyle donatılmış laboratuvarımızda, uzman ekibimiz tarafından yapılan akciğer testleri ile solunum fonksiyonlarınızı detaylı bir şekilde değerlendiriyoruz. Bu testler, akciğerlerinizin işlevselliğini anlamamıza ve erken aşamada herhangi bir sorun tespit etmemize yardımcı olur.

 
Hasta Nakil Hizmeti
 

Hemodiyaliz tedavisi gören hastalarımıza tedavi öncesinde adreslerinden hasta nakil aracımız ile alıp tedavi sonrasında yeniden adreslerine ulaştırıyoruz. Konforlu araçlarımız ve dikkatli personelimizle sorunsuz bir ulaşım imkanı sunmaktayız.

 

 

 
Wifi & Uydu TV
 

Merkezlerimizde her hasta yatağında bulunan multimedya sistemi ve Wi-Fi ile hastalarımız televizyon izleyebilir, müzik dinleyebilir, film izleyebilir, internet kullanabilir.